Smarty – Innowacyjny projekt tworzony z pasją

Smarty to pierwszy na Świecie system łączący telewizję hybrydową z systemem interaktywnych, spersonalizowanych reklam na ekranie telewizora. Dodatkowo system jest zintegrowany z platformą „cash-back” za oglądanie reklam, wchodzenie w interakcje z nimi oraz za zakupy on-line realizowane przy użyciu telewizora i dedykowanego pilota z żyroskopową myszką i klawiaturą.
targi
System pozwala na precyzyjne określanie, kto zobaczy daną reklamę, kiedy, w jakiej formie. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które przenosi metody analityczne znane z reklamy internetowej do świata telewizji. Ogromny potencjał projektu wynika z konieczności lepszego i bardziej przyjaznego dla użytkownika końcowego dostarczania dopasowanych reklam.

smarty

Wspólnie z zespołem specjalistów i partnerami pracującymi w charakterze podwykonawców, stworzyliśmy ten produkt od zera. Przeszliśmy przez fazy projektowania urządzenia, oprogramowania, systemu zarządzającego, projektowania interfejsów. Poprzez pierwsze prototypy i wyczerpujące testy, aż po produkt końcowy (cały czas rozwijany) i oprogramowanie. Samo oprogramowanie dzieli się na kilka segmentów. Oprogramowanie urządzenia, interfejs użytkownika korzystającego z urządzenia Smarty. Oprogramowanie dla reklamodawcy oraz globalny system zarządzania przepływem informacji pomiędzy wszystkimi urządzeniami i serwerami.

Włożyliśmy mnóstwo trudu i energii w realizację tego projektu. Wiele razy napotykaliśmy przeszkody, które w pierwszej chwili wydawały się nie do pokonania. Zawsze jednak udawało się je pokonać. Pomagał w tym dobrze dobrany zespół, który nastawił się na osiągnięcie rezultatu i entuzjastycznie podchodził do projektu. Najnowszy sukces związany z projektem to nawiązanie współpracy z zagranicznymi spółkami zainteresowanymi kupnem urządzeń i wdrożeniem ich do własnych sieci telewizji. Dodatkowo Smarty cieszyło się ogromnym zainteresowaniem na targach IBC w Amsterdamie, największych targach w branży. Dało nam to mnóstwo informacji, dzięki którym mamy szerszą wiedzę o tym, w którym kierunku rozwijać projekt.

Przydatne linki:
https://www.facebook.com/smartylife
http://smarty.club/
https://www.youtube.com/watch?v=gWVdbacrbi4